Avrupa Yakası Vip Elit Otele Gelen Partner Burçin

Avrupa Yakası Vip Elit Otele Gelen Partner Burçin
İstanbul Avrupa Yakası Otele Gelen Vip Eskort Bayan Burçin

Selamlar beyler şuan bulunduğunuz profil bana aittir. Hoş geldiniz ben partneriz Burçin olarak uzun süredir şehir dışında olduğumdan dolayı ara vermiştim tekrardan aranıza dönmekten mutluluk duyduğumu bilmenizi isterim. Zaten daha önce sayfa giriş yapan değerli beyler kendimi anlatmaya gerek yok diye düşüyorum ama yeni giriş yapanlara kendimi ifade edim beyler bugüne kadar yaşadığınız tüm kötü yada iyi deneyimleri bir kenara bırakın.

Oldukça öz güveni yerinde güler yüzlü sarışın bakımlı düzgün fiziğe sahip bir kadınım günlük bir kadın tüm aktivitelerimi eksik yaparım eğer ben kendime bu kadar özen gösterip kendimi sizlere hazırlıyorsam. Sizlerden bazı ricalarım bulunması gerekir diye düşüyorum bunlardan biri temizlik ve hijyen kurallarına biraz takıntılı bir bayanım bu sebeple karşımda partnerim vucüt ter kokusu ayrıca diş temizliği olmazsa olmazlarımda partnerim. bu konuda dikkat ederse benden daha fazla ilgi ve alaka içinde olur yanı sizde istemezsiniz kötü kokan bir kadını her şey karşılıklı anlayış içinde olması gerekir sonuçta yeni tanışan insanlarız. İlk izlenim her zaman önemlidir.

Görüşmelerim hakkında bilgi gelince kendi yerim yok lütfen bu konuda dikkat edelim kendi yerim olmadığı okuduğu taktirde halen kendi evin var mı diye soran bazı kendini bilmez ukala insanlar var bu konuda lütfen beni rahatsız dahi etmesin.

Sadece 4 yada 5 yıldızlı oteller ayrıca bilenen Rezidanslara geliyorum...

Servsilerim arasında Anal ve kondomsuz asla kimseyle kalmıyorum.

Bilgi detay için 7/24 Whatsapp üzerinden iletişim sağlaya bilirsiniz randevusuz asla çalışma yapmıyorum bu yüzden gün için istediğiniz her dakika yazabilirsiniz gecelik saatlik görüşme yapıyorum sadece onun dışında farklı şeyler için aramayın yazmayın 30 yaş altı insanlar beni aramasın.....