Avrupa Yakası size eşlik edecek arkadaş Eylül

Avrupa Yakası size eşlik edecek arkadaş Eylül
İstanbul Avrupa yakasında olmuş olan ve tarafınızdan belirlenecek olan arkadaşlık atmosferi içerisinde olmuş olan programlarınıza bir kaç saatliğine Avrupa yakası escort olarak "refakat" edebilmiş olabilmemden dolayı ve bu profil sayfasını bilgilerim ve resimlerim ile süslüyorum.

İsmim Eylül, profil sayfamın üst kısmında yer alan bilgilerim ve bilgilerimin birer tarifi olan resimlerimdeki gibi, hoş ve zarif bir bayan arkadaşım. Profil sayfamda görmekte olmuş olduğunuz tüm bilgilerim ve resimlerimden bir başka bayan arkadaş ile kesinlikle ama kesinlikle görüşemeyeceksiniz. Dahil olmuş olduğum ve tarafınızdan belirlenen iş yada yemek toplantı programlarınızı en az bir yada iki saat öncesinden ve randevu tarzında gerçekleştiriyorum. Ve bu yüzden, randevu tarzında olmamış olan görüşme programlarında bulunmuyorum.

Dahil olmuş olduğum ve tarafınızdan gerçekleşecek olan keyif dolu sohbetlerin olmuş olduğu görüşme programı randevu talebi ve bir diğer çok detaylı bilgiler için, yukarıda yer alan telefon adresimden ve bana dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileklerim ile, iyi akşamlar dilerim.