Avrupa Yakası sarışın yabancı bayan arkadaş Mona

Avrupa Yakası sarışın yabancı bayan arkadaş Mona
İstanbul Avrupa yakası bölgesinde olmuş olan ve konusu tamamen tarafınızdan belirlenmiş olan bir çok plan programınıza "Avrupa yakası escort" olarak "refakat" edebilmiş olmamdan dolayı ve burada profil sayfamı açmış bulunuyorum.

Adım Mona, İstanbul Avrupa yakasında burada bulunuyorum. Şuanda görmekte olmuş olduğunuz profil sayfamın üst kısmında yer alan bilgilerim ve bilgilerimin birer temsilcisi olmuş olan resimlerimdeki gibi, hoş ve zarif bayan arkadaş benim. Kesinlikle, bilgilerim ve resimlerim dışında bir başka bayan arkadaş ile görüşmeyecek siniz.

Şayet, olası bir durumda ve tarafınızdan belirlenmiş olan görüşme programınıza bilgilerim ve resimlerim dışından bir başka bayan arkadaşın intikal etmiş olduğunu düşünürseniz, o zaman görüşme programını iptal etme lüksüne sahipsiniz. Ama olur da, bakım konusunda yetersiz olmuş olan ve içinde zerre insan sevgisi olmayan beyler ile görüşme programında olmuş olursam, o zaman arkadaşlık adı altında olmuş olan görüşme programını iptal etme ihtimalini hatırlatırım.

Dahil olmuş olduğum ve tarafınızdan belirlenmiş olan bir çok mutluluğun paylaşılmış olduğu özel arkadaşlık çerçevesi içerisinde olmuş olan görüşme programı randevu talebi ve bir diğer çok detaylı bilgi için, bana dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere, mutlu günler dilerim.