Avrupa Yakası Rezidans Ve Beş Yıldızlı Otele Gelen Banu

Avrupa Yakası Rezidans Ve Beş Yıldızlı Otele Gelen Banu
Bu kadar kızın arasında aslında fark edilmek çok güzel bir duygu benim için merhabalar beyler ben Avrupa yakası bölgesinden Banu resimlerde gördüğünüz çıtı pıtı fizik hatlarına sahip olan kadın benim enfes güzelliğim karşında sizlere unutulmaz zamanlar yaşatmaya geldim. Oldukça sıcak kanlı samimi güler yüzlü biri oldum hayatımda bir şey paylaştığım insanlara karşı her zaman olumlu ve kibar yaklaşım içinde oldum asla onları kırıcak bir davranış içine girmem. Son derece öz güvenim yerinde karşımda insanı iyi derece anlayıp çok keyifli şekilde sohbet ederim asla karşımda kişi sıkılmaz çünkü ben son derece işini düzgün yapan kadınlardan birisiyim.

Görüşmeleri kendi ait yerim olmadığından dolayı sadece Avrupa yakası escort bulunan tüm Rezidanslar ve Dört ile Beş yıldızlı otellere geliyorum onunun dışında kesinlikle anal ve kondomsuz asla kimseyle kalmıyorum. Bu konuda ısrarcı dahi olmayın birbirmizi kırmadan keyif zaman geçirelim isterim.

Hayata haz etmediğim erkek tipleri argo konuşan daha iki kelimeyi bir ara getirmesi bilmeden üstünlük taşlayan parasıyla bir şey yapmak için küçük dünyanı ben yaratım modunda insanlar benden uzak dursun bu tarz adamlar ile benim yıldızım asla barışmıyor. Benim istediğim bey efendilerin son derece kibar olması bir kadına nasıl davranılması bilen son derece elit oturması kalması bilen elit insanlar ile mutlu olabiliyorum. Görüşmeye geldiğimde beğenmediğiniz an orada görüşmeyi sonlandıra bilirsiniz. Zaten ben beğenilmeyen ortamda bir dakika bile durmam çünkü son derece kendine güvenen bir bayanım.

Temizlik ve hijyen olayı gelince oldukça bu konuda çok titizim karşımda partnerin bu konuda lütfen kendine dikkat etmesini rica ediyorum ağız ve vucüt temizliğini olmazsa olmazlarımdan biridir bu konuda karşılıklı saygı içersinde olursanız. Sizin geçirdiğim her dakika inanılmaz keyif alırım kendimi bu kadar tanıtım yeterli lütfen bilgilerimi sonuna kadar okumanızı önem rica ediyorum sevgilerimle... Kocaman öpüyorum sizleri....