Avrupa Yakası Otel Rezidans Gelen Yeni Partner Sude

Avrupa Yakası Otel Rezidans Gelen Yeni Partner Sude
Profil sayfama giriş yapan elit beyler ilk olarak bunu belirtmek isterim kendi ait yerim yoktur bu yüzden sadece Avrupa yakası escort bulunan 4 yada 5 yıldızlı otel ve rezidanslarda görüşmelerimi sağlıyorum. Resimler hepsi orijinal bana aittir, bu tarz sorular sormayın lütfen.

İsmim Sude Avrupa yakasında yasıyorum daha aranıza yeni katılan birisi olarak heyecanlı olmadığım söylemez aslında burada elit beyleri tanışmak için daha geniş bir arkadaşlık edinmek için geldim umarım doğru yerdeyim. Burada kendimi ne kadar anlatsam inancınız ne kadar olur bilmem ama beni misafir ettiğinizde beğenmediğinizde taktirde hemen görüşmeyi sonlandıra bilirsiniz. En doğal hakkınız sonuçta kimse kötü bir gün geçirmek istemez aynı derece herşey karşılıklı bende bulunduğum rahatsız olduğum bir ortamdan hemen kalkarım. Tabikide böyle bir şey istemem karşılık hoşgörü ve saygı içinde zaman geçirmek isterim sonuçta burada olama amacımız bu değil mi bana sorarsanız bu kesinlikle.

Görüşmelerimde dikkat ettiğim bazı şeyler var tabikide bunlar ilk kesinlikle hijyen kurallar içinde partnerim temizliği kesinkle hiç haz etmediğim şey erkekte vucüt ter kokusu bide ağız dış temizliği bunlara dikkat ettiğiniz sürece geçirdiğimiz süre içinde yada gece içinde daha renkli kimliğimi ortaya çıkarım. Sonuçta her şey karşılıklı değil mi sizde kötü bir kadınla zaman geçirmek istemesiniz. Bilgilerim hepsi tamamen budur sonuna kadar incedikten sonra Whatsapp üzerinden iletişim sağlaya bilirsiniz...