Avrupa Yakası ağır başlı hanım efendi Sezin

Avrupa Yakası ağır başlı hanım efendi Sezin
Ağırlı başlı olmak bir kadın için en önemli husus olduğunu düşüyorum o yüzden karşınızda bayan benim nasıl bir insanım şimdi özet geçicem burada sizlere ona göre davranış içinde bana yaklaşım sağlarsanız. Beni kazanmanış olursunuz o zaman boş yere kimseyle burada uğraşmaya gelmedim karşımda adam istekli ciddi olmadığı sürece asla takmam onu dikkatte bile almam. Sonuçta ben Avrupa Yakası Escort kızıyım net üzerinden insanlar tanışıp onlara keyif vermek için reklam veriyoruz kimsenin dalga geçmesine buna gerçekten zamanım yok zaten zamanı çalarsan bir kadınım kimse kısmet kapasın bu konuda dikkat ederseniz beni mutlu edersiniz. Hayatımda hiç bir zaman yalan konuşmadım karşımda insana hep dürüst olurum hatası varsa yüzüne karşı hiç dinlemeden söylerim.

Bu kadar açık sözlü bir kişile sahibim zaten amaç tanışmak ise güzel bir şeyler geçirmek değil mi bu yüzden zıtlıkla asla bir şey olmaz bunu bilin yapıcı olmak lazım en azından birinin kalbimde hiç kötülük beslenmem karşında adam müşteri olarak görmem çünkü o insan bir daha gelmek istecek neden onu kırayım ki. Sürekli dostlar lazım insana bir kerelik olan kadınlardan asla olmak istemem sizin dünyanızda bir kere kafanızda bu düşünce varsa hemen çıkarın lütfen ben öyle bir kadın değilim olmadım da hiç bir zaman ben ne kadar konuşamsa burası sosyal medya ne kadar güven olur diye düşünen insanlar olabilir. Ben bana güvenim diyorum ki gelirim karşına eğer beni canlı görürsün ondan sonra benim dost olursun ben her adama garanti vermemem belki yıldızımız barışmıcak ben ısınıcam o bana ısınmıcak o yüzden gördükten sonra kararınızı verin ayrıca beğenmediğiniz taktirde bulunduğum ortamı hemen terk ederim.

Beğenilmek benim çok zoruma gider sonuçta kadınların dikkat ettiği noktalardan biri beğenilmek bu yüzden resimler hepsi bana yakındır kendi resimlerim değildir. Zaten kendi resimleri açık servis edemem. Gizliliğe çok dikkat ederim yaşacanak ne varsa birlikte yaşayalım o orada kalsın asla oradan çıkmaz ben ağzı sıkı bir kadınım sizinle öyle olmanızı rica ediyorum. Eğer beni beğendin bir şey paylaştınız memnun kaldınız benim hakkımda bir kaç şey yazarsanız profil sayfama beni tercih edecekler için yardımcı olursunuz. Şimdiden yazan yazmayan herkese teşekkürleri sunuyorum.